<< Atgal

Lietuvoje netrūksta vaikinų, kurie mėgsta krepšinį, lieja prakaitą aikštelėse ir svajoja apie krepšinio profesionalo karjerą. Tačiau kokia iš tiesų yra krepšininko kasdienybė? Kuo kvepia treniruotės, sporte uždirbti pinigai ir pasiekta šlovė?

Balandžio 17–19 dienomis Kauno kolegija jauniems šios sporto šakos mėgėjams rengia savaitgalio stovyklą, kurioje savo kailiu profesionalių krepšininkų darbotvarkę galės išbandyti 30 jaunuolių.

Stovyklos programos vinis – profesionalios treniruotės, kurias ves patyrę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų treneriai. Krepšinio stovyklautojus aikštelėje treniruos Gediminas Petrauskas („Šiauliai“), Kazys Maksvytis („Neptūnas“), Tomas Masiulis („Žalgiris -2“). Pertraukose tarp treniruočių ir varžybų stovyklautojams bus rengiami sporto psichologijos užsiėmimai ir karjeros konsultacijos, stovyklos krepšininkų laukia susitikimas ir diskusijos su LKL teisėjais.

Krepšinio stovyklos „Profesionalaus krepšininko ritmu“, kuri vyks Kauno kolegijos erdvėse (Pramonės pr. 20, 22, Kaunas), organizatoriai kviečia dalyvauti 17–25 metų vaikinus, savo ateitį vienaip ar kitaip siejančius su šia sporto šaka. „Jauniems žmonėms dažnai kyla klausimų. Ar pajėgsiu? Ar šis kelias – mano? O kaip iš tiesų gyvena profesionalai?“ – vardija vienas stovyklos organizatorių, Kauno kolegijos Sporto vadybos katedros vedėjas, treneris Andrius Brusokas, pabrėždamas, kad apsisprendžiant dėl ateities yra būtina išbandyti save įvairiose situacijose. Pagal profesionalų ritmą sudaryta stovyklos dienotvarkė leis įvertinti savo jėgas ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir už jos ribų – galbūt atrasite naujų talentų, susijusių su šia sporto šaka?

Daugiau informacijos: http://www.kaunokolegija.lt/savaitgalio-stovykla-pagal-krepsinio-profesionalu-dienotvarke/